Recensioni per HighLights
Я
Доволен от подстригването
П
Много съм доволна от отношението и резултата! Катерина е страхотен професионалист!
Спа педикюр с хидратираща маска и масаж и обикновен лак con Десислава Обикновен маникюр с лак O.P.I или CND con Десислава Колагенова Терапия за кожата на ръцете con Десислава
Прекрасно обслужване с внимание към детайла и клиента.
Г
Препоръчвам!
Препоръчвам!
М
Бързо и професионално обслужване. Екатерина е много мила и с внимание към детайла
К
К
Г
Маникюристката Дима е много мила, внимателна и изключително талантлива. Работи бързо с внимание към детайлите. Атмосферата в салона е уютна и релаксираща. Препоръчвам на всички, които ценят качественото обслужване и внимание към клиента!
Н
Н
А